| Product gewicht | 0.950000 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 107 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 132 mm |
| Verpakkingsgewicht | 472 g |
| EAN | 4511890214072 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakkingsinhoud | Frame montage houder |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |