Met het Urban Iki helmpje wordt het een feest om veilig op pad te gaan met je kind. Het stijlvolle en subtiele design van het Urban Iki helmpje maakt jullie avontuur helemaal compleet! Het lichtgewicht helmpje is te verstellen met een eenvoudige draaiknop zodat hij perfect op het hoofd van je kindje past, ook voor de allerkleinsten in het voorzitje! De Urban Iki helm XS is geschikt voor kinderen met een hoofdomtrek van 44 tot 48 cm (vanaf ongeveer 9 maanden).
Pluspunten:
Stevig en lichtgewicht
De in-mold constructie waarmee de Urban Iki helm is gemaakt zorgt ervoor dat de helm van hoge kwaliteit is en een uitstekende schokabsorberende werking heeft. Deze productiemethode biedt het beste van beide werelden: extra stevig en zeer licht in gewicht.
De Urban Iki fietshelm voldoet aan de hoge kwaliteitseisen van de Europese norm EN1078.
Extra comfort
De kussentjes met mesh voering aan de binnenkant voelen comfortabel en zacht aan. Daarnaast ventileert het goed en beschermt ook tegen vliegjes en vuil. De helm klik je dicht met de veilige en makkelijke gordelsluiting bij de kin.
| Product gewicht | 200 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 137 mm |
| Verpakking lengte | 244 mm |
| Verpakkingsgewicht | 290 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4511890227713 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Helm |
| Kleur | Inaho Beige |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | BMX, Elektrische Fiets, Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 48 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 44 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |