Het Urban Iki Junior Fietszitje Zwart - Bruin Zonder Montagekader is een handig en veilig stoeltje dat gemakkelijk achter op de fiets kan worden bevestigd. Het is geschikt voor kinderen van 5 tot 10 jaar oud, met een maximaal gewicht van 35 kg. Dit fietsstoeltje heeft een heupgordel en verstelbare voetsteunen, zodat je met één hand de stoel kunt aanpassen terwijl je met de andere hand de balans op de fiets kunt houden. Het monteren van het fietszitje is eenvoudig en kost slechts 5 minuten. Als je al een Urban Iki achterzitje op je bagagedrager hebt, hoef je geen apart montagekader meer aan te schaffen. Je kunt dit junior fietszitje eenvoudig op het bestaande montagekader plaatsen.
Eigenschappen
- Geschikt voor kinderen van 5 tot 10 jaar (max. 35 kg)
- Past op iedere standaard fiets
- Ook geschikt voor E-bikes
- Comfortabel zitkussen kan tegen de regen
- Voetsteunen zijn met één hand verstelbaar
- Handige heupgordel
- Zonder montagekader
- Inclusief bevestigingsmateriaal voor de voetensteunen
| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 182 mm |
| Verpakking lengte | 363 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| EAN | 4511890224309 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | / |
| Verpakkingsinhoud | Urban Iki Junior fietszitje, voetsteunen,montagemateriaal |
| Kleur | Zwart - Bruin |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 35 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |