| Product breedte | 17.20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.950000 kg |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 25.20 cm |
| Verpakking breedte | 184 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Verpakkingsgewicht | 664 g |
| EAN | 4511890212900 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Montagekader |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikant Naam | Urban Iki |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Verstelbare voetensteun | |
|---|---|
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |