| Verpakking breedte | 107 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 197 mm |
| Verpakkingsgewicht | 85 g |
| EAN | 5604415079979 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Veiligheidsgordel |
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
|---|
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |
|---|