| Verpakking breedte | 116 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking lengte | 212 mm |
| Verpakkingsgewicht | 274 g |
| EAN | 5604415068508 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Kleur | Zwart, Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|