Houd uw Thule Yepp Maxi kinderzitje droog en schoon met deze zwarte regenhoes. Speciaal ontworpen voor een perfecte pasvorm, biedt de hoes maximale bescherming tegen regen, vuil en weersinvloeden wanneer het zitje niet in gebruik is. De hoes is eenvoudig op te bergen in de meegeleverde handige opbergzak.
**Functies:**
* Beschermt het zitje tegen regen en vuil
* Perfecte pasvorm voor maximale bescherming
* Inclusief handige opbergzak
| Product breedte | 14 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 182 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 185 mm |
| Verpakkingsgewicht | 146 g |
| EAN | 0091021591424 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Regenhoes |
| Kleur | Onbekend |
|---|
| Fabrikant Naam | Thule |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
|---|---|
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |