| Product gewicht | 30 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 9.40 cm |
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 11.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| EAN | 0048526099719 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 vervangspeen |
| Kleur | transparant |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | New Valmar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | Zachte silicone |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Met veiligheidsring | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Snel (vanaf 6 maanden) |
| Vrije luchttoevoer |