Zoals het woord windscherm al zegt, houdt uw scooter windscherm de wind tegen. Naast het tegenhouden van de wind, kunt u er zich ook achter verschuilen wanneer het regent. Een windscherm is niet alleen functioneel bij slecht weer. Op een mooie zomeravond houdt het scooter windscherm ook alle insecten tegen die u op uw rit tegen komt. Naast alle praktische voordelen geeft een windscherm uw scooter net dat beetje extra uitstraling.
De specificaties die u graag wilt weten:
- Inclusief bevestigingsset
- Inclusief eenvoudige digitale montage handleiding
- Hoog windscherm 73cm
- Transparant van kleur
- Qua formaat gelijk aan een origineel windscherm
Kan ik het windscherm ook ergens mee combineren?
Waterafstotende spray: Goed zicht in de regen
Onderaan deze pagina kunt u dit product als bundelproduct bestellen met extra korting.
Passend op:
Vespa lx 4T 25km/45km
Vespa lx 2T 25km/45km
Vespa lx 125cc motorscooter
Kijk dan in ons overzicht windschermen per merk en type scooter. We hebben ze namelijk allemaal!
Montagehandleiding:
Download hier de uitgebreide montage handleiding van het Vespa LX Hoog Windscherm inclusief bevestigingsset.
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 73 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3500 g |
| EAN | 8718336037424 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Hoog windscherm |
| Kleur | transparant |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Mezoly |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|