| Verpakking breedte | 144 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 178 mm |
| Verpakkingsgewicht | 131 g |
| EAN | 8720386267119 |
|---|
| Kledingopties | Geen opties |
|---|---|
| Mouwlengte | Mouwloos |
| Kleur | Aqua groen |
|---|
| Materiaalbeschrijving | 80% Polyamide / 20% Elastaan |
|---|
| Materiaal 1 | Polyamide |
|---|---|
| Materiaal 2 | Elastaan |
| Percentage materiaal 1 | 80 % |
| Percentage materiaal 2 | 20 % |
| Lijn | SS22 |
|---|---|
| Maatadvies | Valt klein |
| Type mode | Mode |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |