Vingino Swimshort Xalvino Jongens Zwembroek - Green Fog
| Verpakking breedte | 153 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 117 g |
| EAN | 8720834142197 |
|---|
| Type zakken | Steekzakken |
|---|
| Kleur | Green Fog |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Maat kinderen | 116 |
|---|---|
| Maat op label | 116 |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
|---|
| Materiaal 1 | Polyester |
|---|---|
| Materiaal 2 | Polyester |
| Materiaal 3 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Fit | Regular Fit |
| Kleding artikelnummer | SS24KBN77501-1401-6 |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Met binnenbroekje | |
| Taille hoogte | Regular Waist |
| Type mode | Mode |
| Type zwembroek | Zwemshort |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Model | Xalvino |
| Patroon | Effen |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2024 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Sluiting | Elastiek, Koordsluiting |
|---|