| Verpakking breedte | 183 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 9 g |
| EAN | 8720386392217 |
|---|
| Kleur | Blauw |
|---|
| Maat kinderen | 116 |
|---|---|
| Maat op label | 116 |
| Maat vrouwen | Niet van toepassing |
| Materiaalbeschrijving | 100% Polyester |
|---|
| Materiaal 1 | Polyester |
|---|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Fit | Regular Fit |
| Maat mannen | Niet van toepassing |
| Met binnenbroekje | |
| Taille hoogte | Regular Waist |
| Type mode | Mode |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Model | XUYI |
| Patroon | |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |