Wilt u graag de beste producten voor schoonheidsbehandelingen in huis hebben van goede kwaliteit en tegen een geweldige prijs? Mis dan zeker de Vochtinbrengende Lotion Johnson's Cottontouch Gezicht Baby Lichaam (500 ml) niet!
| Verpakking breedte | 10.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.40 cm |
| Verpakking lengte | 20.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| EAN | 3574661428055 |
|---|
| Ingrediënten | Ingredientes:Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Gossypium Herbaceum (Cotton), Cetearyl Olivate, Ethylhexylglycerin, Tropolone, Caprylyl Glycol, Sorbitan Olivate, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum. |
|---|---|
| Land van oorsprong | Europa |
| Fabrikant Naam | Johnson & Johnson Consumer B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | Kunststof |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Dermatologisch getest | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Materiaal primaire verpakking | Kunststof |
| Materiaal secundaire verpakking | Kunststof |
| Plasticvrij |
| Huidtype | Gevoelige huid |
|---|