Super mooie Volvo XC-90 loopauto, met opberg vak onder het zadel. De loopauto is gemaakt van sterk kunststof, het stuur is voorzien van geluidjes. Welke beginnende chauffeur wil nou niet zo’n mooie loopauto.
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2900 g |
| Product hoogte | 36 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Verpakking breedte | 30 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2900 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720512841053 |
| Merk | Volvo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720512841053 |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Massieve banden |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Inclusief duwstang | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Zithoogte | 22 cm |
| Aantal wielen | 4 |
|---|---|
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|