Ondervind jij op dit moment hinder bij het geven van moedermelk? Dat is erg vervelend, aangezien dit een belangrijk proces is bij de verzorging van je kind. Je wilt hier uiteraard de allerbeste verzorging kunnen bieden die er is. Dat begrijpen wij bij Vulpes BabyCare® maar al te goed.
Wij hebben daarom een borst massage apparaat ontwikkeld, die er voor zorgt dat je borsten gestimuleerd worden om meer moeder melk van betere kwaliteit af te geven. Dankzij de 6 verschillende vibratie sterktes en 3 verschillende warmte standen, komen je borsten volledig tot ontspanning, wat super belangrijk is bij het afgeven van moeder melk.
Naast dat het apparaat waterdicht is, kun je het ook nog opladen via een USB-kabel, waardoor je geen dure batterijen meer hoeft aan te schaffen.
Het borstmassage apparaat van Vulpes BabyCare® is speciaal ontwikkeld om er voor te zorgen dat moeders vanaf nu gemakkelijker moedermelk kunnen gaan afkolven. Het apparaat is geen borstkolf, maar een verzorgend en masserend apparaat, wat het kolven van de melk een stuk eenvoudiger en comfortabeler maakt.
Dankzij de verschillende vibratiesterktes en warmtestanden zal je rondom de borsten goed kunnen ontspannen. Dit resulteert zich in het produceren van moedermelk van betere kwaliteit. Zo kun je je baby de allerbeste verzorging bieden die hij of zij nodig heeft.
De siliconen cup die bij het apparaat hoort past op iedere maat van borsten.
Het massage apparaat is voorzien van 3 verschillende warmtestanden die zorgen voor een optimaal comfortabel gevoel tijdens de massage. De warmte die het apparaat af geeft zorgt ervoor dat de spieren in en rondom je borsten optimaal ontspannen en los worden gemaakt.
Het apparaat is buiten de 3 warmtestanden ook nog voorzien van 6 vibratiesterktes die het ritme en de kracht van de massage bepalen. Wil je rustig en losjes gemasseerd worden of heb je meer behoefte aan een stevige en strakke massage? Dankzij de verschillende standen kan het allemaal!
De vibraties die het apparaat afgeeft zal comfortabel en rustig aanvoelen en zal je absoluut geen pijn doen, het is namelijk echt bedoelt om de melkproductie te verhogen.
Dankzij het massage apparaat wordt het proces rondom kolven geen vervelend proces meer, maar een comfortabel en ontspannend moment!
Het borstmassage apparaat van Vulpes BabyCare® is nuttig bij de volgende klachten:
Pijn op of rondom de borst: (mastitis) Het apparaat helpt de spieren in en rondom de borst middels de warmte en vibratie te ontspannen.
Gezwollen borsten: Wanneer je last hebt van gezwollen en oncomfortabel aanvoelende borsten, is het massage apparaat ook een goede oplossing, de vibraties zorgen ervoor dat de huid rondom je borsten weer naar een normale stand zullen verkeren.
Vastzittend of blokkerend gevoel: Wanneer de spieren in je borst vastzitten en je veel pijn bezorgen is het massage apparaat een mooie uitkomst. Vastzittende spieren zullen dankzij de warmtestanden weer lekker los komen te zitten, waardoor je geen pijn meer zult ervaren!
Ontlast verstopte melkkanalen: Het massage apparaat zorgt er tevens voor dat een verstopt melkkanaal weer volledig vrij komt van verstopping, waardoor de moedermelk weer op een normale en gezonde manier door de borsten stroomt.
Verbeterde melkproductie: De ontspannende werking van het massage apparaat zorgen voor het verbeteren van de melkproductie. Dankzij de warmte en de vibraties die het apparaat af geeft en de daarbij ontspannende spieren in en rondom de borst, zal de melk die je afkolft van een veel betere kwaliteit dan gebruikelijk zijn. Je lichaam kan in ontspannende staat uiteraard beter presteren.
Het apparaat is waterdicht, wat betekent dat je het gemakkelijk onder de douche zou kunnen gebruiken, wat voor extra ontspanning zou zorgen.
Het gebruik van het apparaat in combinatie met de warmtestanden en warme waterstralen zorgen voor een maximaal ontspannend effect, wat zorgt voor de allerbeste resultaten in het kolven na het gebruik ervan.
Je hoeft niet bang te zijn dat het apparaat kapot gaat onder de douche want dankzij de IXP5 waterdichtheid is dit niet aan de orde. Het apparaat wordt namelijk beschermd tegen water!
| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 130 g |
| Product hoogte | 2.65 cm |
| Product lengte | 11.50 cm |
| Verpakking breedte | 10.90 cm |
| Verpakking hoogte | 3.80 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720828099179 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Valschade |
| Verpakkingsinhoud | 1x Vulpes BabyCare® Borstmassage Apparaat PRO 1x Engelse handleiding 1x Nederlandse handleiding (per mail) 1x USB oplaadkabel 1x Verpakkingsdoos |
| Kleur | Premium white & soft pink |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Warmte functie (3 modi) Vibratie functie (6 modi) |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Meegeleverde accessoires | USB lader |
| Opslag condities | Droog, bij kamertemperatuur |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik. |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | VG-BM |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Geen flowsysteem |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |