Vulpes Goods® - Dubbele Elektrische Borstkolf RelaxFlow
| Product breedte | 7.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 240 g |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 8.50 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720938984280 |
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Val- en/of waterschade |
| Verpakkingsinhoud | 2x Vulpes Goods® Elektrische Borstkolf RelaxFlow 1x Handleiding NL/EN 2x Borstschildverkleiners (17,19,21,24,28mm), 2x Reistas, 2x Maatbeker, 60x moedermelk bewaarzakjes, 1x E-book, 2x Oplaadkabel |
| Kleur | Pink RelaxFlow 2x |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Vulpes Goods B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Betaalde diensten vereist | |
|---|---|
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Relaxflow Dubbele Borstkolf |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Hoesje, Bewaarzakjes |
| Opslag condities | Kamertemperatuur en droog |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | VG-6398-2-RelaxFlow |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |