Je baby verdient uiteraard de allerbeste verzorging die nodig is, de draadloze handsfree borstkolf van Vulpes Goods® BabyCare kan deze verzorging bieden.
Dankzij de allernieuwste 2025 technologie kun je vanaf nu zorgeloos en comfortabel moedermelk afkolven. De kolf is voorzien van 3 verschillende modi en van een handig anti-terugstroom systeem voor de moedermelk, waardoor je niet bang hoeft te zijn dat er melk verloren gaat.
De kolf is zeer compact en kan je gemakkelijk overal mee naartoe nemen, zodat je altijd en overal kunt kolven. Dankzij het handige LED display kun je eenvoudig de gewenste modi instellen, de zuigkracht bepalen en het batterijniveau. De borstkolf is zeer compact wat resulteert in een ultieme fit rondom je borst. Dit is speciaal ontwikkeld naar de wens van jou als (toekomstige) moeder. De kolf is BPA vrij en bevat dus geen giftige en gevaarlijke stoffen.
✓ Bij je bestelling ontvang je het volgende: 60 bewaarzakjes voor moedermelk, Exclusieve reistas, tepelmaat opmeettabel & borstschildverkleiners van 19,21,24 mm!
✓ Ultra sterke zuigkracht
✓ Ultieme borstfit
✓ Anti-backflow
✓ Handsfree
✓ Compact design
✓ Lichtgewicht
✓ BPA-vrij
✓ Zachte siliconen
✓ 3 modi, 27 zuigniveaus
✓ Oplaadbaar
✓ Inclusief timer (30 minuten)
✓ Inclusief beha-bevestigingsband
✓ Inclusief 60 moedermelkbewaarzakjes
✓ De specialist in draadloze borstkolven
De elektrische borstkolf is voorzien van een handsfree en draadloos design, waardoor je niet afhankelijk bent van vervelende en lange draden en snoeren tijdens het kolven. Zo kun je lekker comfortabel zitten en je ding blijven doen tijdens het kolven.
Dit maakt het kolven een stuk eenvoudiger en gebruiksvriendelijker waardoor je gewoon door kunt gaan met je dagelijkse bezigheden.
De borstkolf van Vulpes Goods® BabyCare beschikt over 3 verschillende modi en 27 zuigniveaus welke je gemakkelijk kunt aanpassen met de modi knop. Hierdoor is het mogelijk om zelf als moeder de juiste instellingen te bepalen naar je eigen wens en behoefte.
De 3 verschillende modi bestaan uit:
De kolf is ook voorzien van een handige automatische timer van 30 minuten zodat de Borstkolf MAX vanzelf uitgaat na je kolfsessie.
De borstkolf is voorzien van een 19, 21 & 24 mm opzetstukken en een 26mm borstschild. Hierdoor kan je gemakkelijk zelf het juiste formaat hanteren voor je eigen tepelgrote en daardoor zal het kolven uitermate comfortabel aanvoelen en zal je zeer efficiënt en effectief kunnen kolven zonder kans op lekkages en vervelende pijn. Zo kun je zorgeloos en op je gemak de melk kolven! Om het juiste opzetstukje te gebruiken vragen we je vriendelijk om de handleiding nauwkeurig door te lezen.
De borstkolf is voorzien van een zeer comfortabele en unieke fit, waardoor de borstkolf eenvoudig om elke borst heen zal passen.
De borstkolf MAX is voorzien van een super intelligent anti-backflow systeem, dat wilt zeggen dat het niet mogelijk is dat
| Product breedte | 10.30 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 230 g |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 15.70 cm |
| Verpakking hoogte | 15.30 cm |
| Verpakking lengte | 26.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.26 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720828099612 |
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Valschade & waterschade |
| Verpakkingsinhoud | Luxe Vulpes Goods® Borstkolf Accessoires Opzetstukken (tepels) Moedermelk bewaarzakjes NL handleiding Persoonlijke service |
| Kleur | Premium Pink MAX 2 stuks |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Introductiejaar | 2025 |
|---|---|
| Taal handleiding | Engels, Nederlands, Duits, Frans |
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Meerdere modi voor het optimaal kolven en masseren van de borst en tepels. We adviseren u graag om de Handleiding goed door te lezen voor optimaal gebruik en maximale afgifte van melk. Daarnaast bieden we u graag extra moedermelk bewaarzakjes aan ter opslag. En bij overige vragen en/of opmerkingen staan we u maar al te graag te persoonlijk te woord! |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Bewaarzakjes, Opbergetui, Opzetstuk voor gevoelige zones |
| Opslag condities | Droog en onder kamertemperatuur |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Risicoclassificatie van medisch hulpmiddel | Klasse ||a |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | VG-M598 |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |