Maak kennis met de slimme handsfree oplossing voor moeders die altijd en overal willen kolven. De Vulpes Goods® BabyCare Handsfree Borstkolf PRO is dé ideale keuze voor drukbezette moeders die hun baby gezonde moedermelk willen blijven geven, waar en wanneer dan ook. Deze elektrische borstkolf is compact, lichtgewicht, volledig draadloos en past onzichtbaar in je beha – zodat je ongezien kunt kolven, zelfs op werk of onderweg. Of je nu thuis bent of op pad, deze borstkolf is er om jou te ondersteunen met maximale vrijheid, gebruiksvriendelijkheid en een luxe kolfontwerp dat écht met moeders is meeontwikkeld. Zo geef je je geliefde baby altijd gezonde moedermelk en bespaar je een hoop tijd met de dubbele borstkolf pro.
✓ Inclusief een complete extra accessoireset met reserveonderdelen, meerdere borstschildverkleiners, 60 moedermelk bewaarzakjes, tepelmaat meter en een stijlvolle opbergtas: alles wat jij nodig hebt voor een stressvrije en hygiënische kolfsessie – altijd alles binnen handbereik. De meest complete en compacte borstkolf, speciaal voor jou en je geliefde baby
| Product breedte | 5.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 160 g |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Verpakking breedte | 29.40 cm |
| Verpakking hoogte | 8.40 cm |
| Verpakking lengte | 30.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.32 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720828099056 |
| Fabrieksgarantie termijn | 6 maanden |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Valschade & waterschade |
| Verpakkingsinhoud | Luxe Vulpes Goods® Borstkolf BabyCare Accessoires Opzetstukken (tepels) Moedermelk bewaarzakjes NL handleiding Persoonlijke service |
| Kleur | Premium White & Gold PRO 2 stuks |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Vulpes Goods |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Engels, Nederlands, Duits, Frans |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Android, iOS |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Meerdere modi voor het optimaal kolven en masseren van de borst en tepels. We adviseren u graag om de Handleiding goed door te lezen voor optimaal gebruik en maximale afgifte van melk. Daarnaast bieden we u graag extra moedermelk bewaarzakjes aan ter opslag. En bij overige vragen en/of opmerkingen staan we u maar al te graag te persoonlijk te woord! |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Bewaarzakjes, Opbergetui |
| Opslag condities | Droog en op kamertemperatuur |
| Richtlijn of Verordening voor Product Certificering | Medical Device Regulation 2017/745 (MDR) |
| Risicoclassificatie van medisch hulpmiddel | Klasse ||a |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik., Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Type borstkolf | Elektrisch, dubbelzijdig |
|---|---|
| Unique Device Identification | VG-001 |
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Flowsysteem | Multiflow |
|---|---|
| Werkt op elektriciteit |