Onze "Rain-Away" zorgt voor meer veiligheid onderweg en voorkomt het hechten van regen aan de oppervlakte. Gegarandeerd een beter zicht tijdens het rijden in de regen. Tijdens de ontwikkeling van de "Rain-Away" is er gebruik gemaakt van nano technologie. Deze technologie zorgt ervoor dat vloeistoffen zich niet kunnen hechten aan het gedeelte waar u de "Rain-Away" op gebruikt.
Inhoud "Rain-Away" Anti-Regen Screen:
"Rain-Away" functioneert het beste als de screen volledig nat is. Bij een hevige regenbui is het effect direct te zien. Bij motregen zal het iets
| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 36 cm |
| Verpakking breedte | 214 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 373 mm |
| Verpakkingsgewicht | 66 g |
| EAN | 7436933217254 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Rain-Away screen van 36 cm x 20 cm; 1x Anti-dust doek; 2x Alcoholdoek; 1x Plastic kaartje voor het verwijderen van luchtbellen |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|