dd
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 43 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Verpakking breedte | 66 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720512306484 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Finesse |
| Verpakkingsinhoud | * Babywalker * Multifunctioneel afneembaar speelbord. * Afneembaar speeltelefoontje met geluid wat tevens een rammelaar is. |
| Kleur | ABC - Roze |
|---|---|
| Materiaal | Grenenhout |
| Fabrikant Naam | finesse |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Maakt geluid | |
| Met verlichting | |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |