hh
| Product breedte | 78 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 55 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 45.5 cm |
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 57.5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8720512304251 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Finesse |
| Verpakkingsinhoud | * Ronde speelmat + 2 (verwijderbare) bogen * 18 ballen voor de ballenbak * 4 afneembare zachte speeltjes met geluid * Muziekspeeltje met 12 melodieën |
| Kleur | Blauw, dieren |
|---|---|
| Materiaal | Grenenhout |
| Fabrikant Naam | [email protected] |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Maakt geluid | |
| Met verlichting | |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |