Deze mountainbikehelm is de beste keus voor hooggebergte, trailtochten of gezellige uitstapjes met het gezin. Het MTB-specifiek verstelsysteem en TriVider riemverdelers bieden extra comfort. Bij het afdalen beschermt het in hoogte verstelbare, schermachtige vizier u tegen hangende takken. Bij een val kan zo ook een directe impact met het gezicht worden voorkomen. Deze helm combineert visueel en functioneel alles wat een goede off-road rijder nodig heeft.
Met het slimme QUIN-systeem biedt ABUS een in de helm geïntegreerde crashdetectie. De in de helm ingebouwde Bluetooth® chip met versnellingssensor maakt het mogelijk schokken en een eventuele val te registreren. De chip is verbonden met een QUIN-app op de smartphone. Hiermee worden vooraf vastgelegde contactpersonen in geval van een val op de hoogte gebracht.
Specificaties:
| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 330 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.61 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318657955 |
| Verpakkingsinhoud | Gebruikershandleiding |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Fiber |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
|---|---|
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Jaar | Never out of Stock |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 54 cm |
| Aantal ventilatieopeningen | 8 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |