HET BESTE VAN TWEE WERELDEN - De Hyban 2.0 combineert een extra harde, robuuste schaal met een extra grote ventilatie openingen. In combinatie met het felle, geïntegreerde LED-achterlicht maakt dit de Hyban 2.0 de perfecte helm voor dagelijkse gebruik in de stad.
| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.0 kg |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Verpakking breedte | 254 mm |
| Verpakking hoogte | 204 mm |
| Verpakking lengte | 340 mm |
| Verpakkingsgewicht | 827 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318868993 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 56-58 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | M |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 57 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |