Zorg voor een optimale werking van de AeroSleep® 3D Beschermer door deze te combineren met het speciale AeroSleep® Hoeslaken.
Deze AeroSleep® Hoeslakens zijn gemaakt van een geperforeerde stof en zorgen voor de juiste circulatie van lucht en warmte en doorvoer van vocht.
De AeroSleep® Hoeslakens nemen geen vocht op. Het vocht gaat door de perforaties, waardoor je kind altijd droog ligt.
De AeroSleep® Hoeslakens voelen zacht aan en geven je kindje een aangenaam gevoel.
De hoeslakens zijn gewoon machine-wasbaar op 60°C zodat je kind vrij blijft van allergenen en bacteriën.
De AeroSleep® Hoeslakens drogen snel en zijn gemakkelijk aan te brengen rond het matras en de 3D Beschermer.
AeroSleep® is toonaangevend in de markt binnen slaapveiligheid voor je kindje.
AeroSleep® volgt dan ook voortdurend de strengste normen en richtlijnen binnen de babysector.
De AeroSleep® technologie werd zeer grondig wetenschappelijk getest bij onafhankelijke onderzoekscentra om de beschermende kenmerken voor kind, matras en hoeslaken te garanderen.
Om kwaliteit en veiligheid continu te kunnen controleren, produceert AeroSleep® bewust in Europa en worden enkel de beste materialen gebruikt.
Alle AeroSleep® artikelen zijn dan ook Oekotex 100 Klasse 1 gecertificeerd. Dit betekent dat alle onderdelen vrij zijn van stoffen die schadelijk zouden kunnen zijn voor jouw kindje.
Door innovatie, duurzaamheid en verantwoord ondernemen laat AeroSleep® inmiddels talloze kindjes én hun ouders van een fijne nachtrust genieten.
| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product lengte | 95 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| EAN | 5413421813343 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoeslaken |
| Kleur | donkergrijs - 95 x 75 cm |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Materiaalbeschrijving | Geperforeerde stof |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type bed | Box |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Wasbaar |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | Machinewas 60 °C |