Zet je schrap voor een rit in de Cangoo Noon. Deze fijne bakfiets met een krachtige middenmotor is een echte allrounder. De Cangoo Noon is een stabiele 3-wiel bakfiets maar is toch licht en wendbaar in gebruik. Veiligheid is vanzelfsprekend: met de automatische verlichting valt 'ie altijd op in het donker. En de 4 zitplaatsen in de ruime bak zijn voorzien van driepuntsgordels, voor een extra zeker gevoel. De kids zitten lekker comfortabel dankzij de meegeleverde kussens. Zoals altijd is de regenhuif inbegrepen: de Cangoo Noon is je buddy in weer en wind.
| Product gewicht | 75 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 90 cm |
| Verpakking hoogte | 140 cm |
| Verpakking lengte | 200 cm |
| Verpakkingsgewicht | 75 g |
| Type aandrijving | Ketting |
|---|---|
| Type rem (achter) | Hydraulische schijfrem |
| Type rem (voor) | Hydraulische schijfrem |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 8719636018625 |
| Kleur | Mat Zwart Bruin |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Accupositie | In frame |
|---|---|
| Fietsmotor | Ananda |
| Positie motor | Midden |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden | 5 standen |
| Accu | Uitneembare accu |
| Accuvermogen in Wattuur | 628 Wh |
| Energievermogen in Watt | 250 W |
| eWaste | |
| Gashendel | |
| Inclusief bagagedrager | |
| Met trapondersteuning | |
| Speed Pedelec | |
| Type fietsaccu | Lithium Ion |
| Type frame | Driewieler |
| Type sensor trapondersteuning | Krachtsensor |
| Typegoedkeuring |
| Aantal versnellingen | 16 |
|---|---|
| Type fiets | Bakfiets |
| Type vering | Geen vering |
| Actieradius | 0 tot 75 km |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Framemaat | 50 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal frame | Aluminium |
| Maximale snelheid | 25 km/h |
| Maximale snelheid boven 25 km/h |
|---|
| Wielmaat | 24 Inch |
|---|