| Product gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 100 cm |
| Verpakking hoogte | 85 cm |
| Verpakking lengte | 250 cm |
| Verpakkingsgewicht | 43 kg |
| Type aandrijving | Ketting |
|---|---|
| Type rem (achter) | Terugtraprem |
| Type rem (voor) | V-brake |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8717853991486 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Accupositie | Achterdrager |
|---|---|
| Fietsmotor | Shimano |
| Positie motor | Achterwiel |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
|---|---|
| Aantal ondersteuningsstanden | 1 stand |
| Accu | Uitneembare accu |
| Accuvermogen in Wattuur | 468 Wh |
| Energievermogen in Watt | 250 W |
| eWaste | |
| Gashendel | |
| Inclusief bagagedrager | |
| Met trapondersteuning | |
| Speed Pedelec | |
| Type fietsaccu | Lithium Ion |
| Type frame | Low Frame |
| Type sensor trapondersteuning | Krachtsensor |
| Typegoedkeuring | |
| Vouwmaat breedte | 0 cm |
| Vouwmaat hoogte | 0 cm |
| Vouwmaat lengte | 0 cm |
| Aantal versnellingen | 7 |
|---|---|
| Type fiets | Bakfiets |
| Type vering | Voorvorkvering, Zadelpenvering |
| Actieradius | 75 tot 100 km |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Framemaat | 51 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal frame | Metaal |
| Maximale snelheid | 25 km/h |
| Maximale snelheid boven 25 km/h |
|---|
| Wielmaat | 20 Inch |
|---|