regenhuif TROY E BIKE BAKFIETS DRIEWIELER
afmeting regenhuif 100x70x70cm
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3 kg |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| EAN | 5146546446546 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Regenhuif |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Waterbestendig |
|---|