De Alecto Baby DVM200XL is een babyfoon met camera met een uitstekende beeld- en geluidskwaliteit. De babyfoons uit de DVM-200 serie behoren al jaren tot de best verkopende babyfoons. Met de DVM200XL kun je je kindje natuurlijk altijd horen én zien via de draadloze oplaadbare ouderunit. Op het extra grote 5” / 12,7 cm kleurenscherm zie je direct hoe het er aan toe gaat op de babykamer. En dat allemaal via de babyunit, de op afstand beweegbare camera met kristalhelder geluid en helder beeld, zowel overdag als ’s nachts. In totaal zijn er tot wel 4 camera’s op de ouderunit aan te sluiten (DVM200C). Naast alle essentiële functionaliteiten beschikt deze babyfoon over veel extra functies die deze babyfoon meer dan compleet maken.
De DVM200XL is de opvolger van de DVM-200 en daarbij nog eens voorzien van een groot 5” scherm. Van binnen vernieuwd, verder zijn de functies en uiterlijk gelijk gebleven.
Belangrijke eigenschappen
Geeft rust en vertrouwen
De babyfoon stelt je gerust en waarschuwt wanneer het nodig is. Je hoeft ook niet de hele tijd naar het scherm te kijken of alles goed is. Het scherm kan standaard uit staan. Alleen als geluid wordt gedetecteerd zal het scherm automatisch beeld tonen. De geluidsgevoeligheid kan ingesteld worden, waardoor jij zelf bepaalt hoe snel het scherm aan gaat.
Extra groot kleurenscherm
Deze babyfoon met camera is voorzien van een extra groot 5” / 12,7 cm kleurenscherm. Dit is vergelijkbaar met het beeld van de grootste smartphones. Het scherm is dimbaar en beschikt over een witte displayverlichting. Er zijn diverse menutalen beschikbaar.
Uitbreidbaar met meerdere camera’s
Je kunt de Alecto Baby DVM200XL babyfoon met camera makkelijk uitbreiden tot wel 4 camera’s (extra camera DVM200C is los verkrijgbaar). De DVM200C biedt precies dezelfde mogelijkheden als de camera van de DVM200XL. En alle camera’s zijn vanaf dat ene grote scherm te monitoren. Los of tegelijkertijd via de split screen modus. Handig wanneer je jouw kindje vanuit verschillende hoeken wil bekijken of als je kindje vaak op verschillende plaatsen slaapt. Maar ook als je meerdere kinderen of meerdere ruimtes in de gaten wilt houden.
Op afstand te bedienen
Via de ouderunit kun je de camera op afstand bedienen en bewegen. Via de ouderunit positioneer je de camera optimaal (links-rechts-boven-beneden) en zoom je in/uit. Wel zo handig bij een beweeglijk kindje of bij het monitoren van een grotere ruimte. Verder zijn er nog diverse andere functies die op afstand te bedienen zijn. Schakel op afstand een van de slaapliedjes of natuurlijke geluiden in en zie hoe je kindje rustig wordt en heerlijk in slaap valt. Zo hebben jij en je kindje een rustige avond en nacht.
Extra functionaliteiten
Naast de basisfuncties van een babyfoon met camera biedt de Alecto DVM200XL nog veel meer.
Terugspreekfunctie. Via de ouderunit praat je ook eenvoudig terug naar je kindje. Stel je kindje gerust wanneer het niet kan slapen of vertel dat het nu toch echt tijd is om te gaan slapen. Het is niet altijd nodig om naar de kamer toe te lopen. Dit zorgt voor meer rust en een relaxter gevoel.
Kamertemperatuurweergav
| Product breedte | 8.7 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.7 kg |
| Product hoogte | 10.3 cm |
| Product lengte | 10.5 cm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
| Verpakkingsgewicht | 924 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8712412593859 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
| Verpakkingsinhoud | Babyunit - Camera Ouderunit - Monitor Muurbeugel Bevestigingsmateriaal 2x adapter met een snoerlengte van 200 cm / 79 inch Lithium batterij Handleiding in NL / FR / DE / EN |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | 480 x 272 |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Digitaal |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Commaxx B.V. |
|---|
| Introductiejaar | 2024 |
|---|---|
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Introductie | 2023 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Camera |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 10 uur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | LCD |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 5.00 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |