Cette table en bois design, de la marque AXI, a 2 bacs amovibles, pour des jeux d'eau et de sable. Et aussi un parasol inclus. En cèdre tropical : bois naturellement imputrescible, insensible aux champignons et insectes. Bois non-traité chimiquement, donc plus écologique et plus sur pour les enfants. Dimensions sans parasol: 119 x 98 x 65 cm. Dimensions avec parasol: 160 x 160 x 180 cm. Garantie 10 ans !!
| Verpakking breedte | 47 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking lengte | 97 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17 kg |
| Inhoud waterbak | 8 l |
|---|---|
| Inhoud zandbak | 5 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8717973932369 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A031.023.00 |
| Kleur | Grijs, Wit, Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Polyester |
| Fabrikant Naam | Handelsonderming Pragma B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Type speeltafel | Zand- en Watertafel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen., Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik. |
| Voorbehandeling hout | Gebeitst |