| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 53 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 26.40 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| EAN | 3384349402648 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Verzorgingstas |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |