Je hebt al je spullen bij de hand met de Sydney verzorgingstas! De tas is praktisch ingedeeld in verschillende vakken voor verzorging, maaltijd en voor je eigen spulletjes. Zo ga je goed voorbereid op pad. De tas is niet alleen extra groot, hij heeft ook een geïntegreerde verzorgingsruimte met een uitneembaar verschoningsmatje. Ook heeft de tas een grote opening over de hele lengte. Zo kun je al baby’s spullen makkelijk pakken en weer snel opbergen. De verzorgingstas is te dragen met een verstelbare schouderband, maar kan ook aan de buggy of op een trolley vastgemaakt worden. De tas wordt geleverd met een isothermisch maaltijdtasje, fopspeentasje en een verwijderbaar verschoningsmatje.
Verzorgingstas met grote verschoonruimte:
| Product breedte | 21.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 33.50 cm |
| Product lengte | 53 cm |
| Verpakking breedte | 31.90 cm |
| Verpakking hoogte | 9.60 cm |
| Verpakking lengte | 50.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.92 kg |
| EAN | 3384349402020 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |