| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 33 cm |
| Verpakking hoogte | 20.40 cm |
| Verpakking lengte | 49.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.02 kg |
| EAN | 8717447144113 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Luiertas met gemakkelijk toegankelijke vakken, geïsoleerde flessenhouder, verschoningsmatje en 3 sluitingen |
| Kleur | Pine Green |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |