| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 37.80 cm |
| Verpakking hoogte | 17.10 cm |
| Verpakking lengte | 47.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.05 kg |
| EAN | 8717447144175 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Luiertas met gemakkelijk toegankelijke vakken, geïsoleerde flessenhouder, verschoningsmatje en 3 sluitingen |
| Kleur | Grey Melange |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |