De Béaba Genève II verzorgingstas is een stijlvolle, moduleerbare tas die perfect is voor ouders die functionaliteit en design willen combineren. Deze ruime tas biedt voldoende opbergruimte voor alle benodigdheden van zowel ouder als kind, met een modern jasje en slimme extra's die elke uitstapje gemakkelijker maken.
Belangrijkste kenmerken:
Waarom kiezen voor Béaba?
Béaba staat bekend om zijn innovatieve, praktische en stijlvolle babyproducten. Met oog voor detail en kwaliteit maakt Béaba het leven van ouders eenvoudiger, zonder in te leveren op design.
| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30.50 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| EAN | 3384349403027 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Verzorgingstas Verschoonmatje Isothermisch zakje |
| Kleur | Groen, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | CHILDHOME SRL |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |