De Béaba Genève verzorgingstas is een stijlvolle en functionele luiertas, ontworpen om ouders te ondersteunen bij elke stap. Met een ruim en slim ingedeeld ontwerp biedt deze tas alles wat je nodig hebt voor de dagelijkse verzorging van je baby, thuis en onderweg.
Kenmerken:De Béaba Genève verzorgingstas is de perfecte keuze voor ouders die een praktische, veelzijdige en stijlvolle oplossing zoeken voor de dagelijkse verzorging van hun kindje.
| Verpakking breedte | 34.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 46.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.31 kg |
| EAN | 3384349402716 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Verzorgingstas Verschoonmatje Isothermisch zakje |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |