Deze leuke waskussenhoes is van het merk Bébé-Jou uit de serie Fabulous Hearts.
Een waskussen zorgt ervoor dat je kindje lekker comfortabel op de commode kan liggen tijdens het verschonen of aankleden. Door de waskussenhoes ligt je kindje ook nog eens lekker warm en zacht.
Kenmerken:
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| EAN | 8714929029616 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Waskussenhoes |
| Kleur | Hearts |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |