Deze jersey aankleedkussenhoes uit de Wish collectie van Bébé-Jou biedt warmte en comfort aan je kleintje. Door het elastiek in de hoeken blijft de hoes goed vastzitten om het aankleedkussen.
De aankleedkussenhoes is passend voor het Bébé-Jou aankleedkussen van 72 x 44 cm.Hij is gemaakt van 80% katoen en 20% polyester en kan in de wasmachine gewassen worden op 40 graden.
Ook voldoet deze aankleedkussenhoes aan de Öko-tex-100 norm, dat wil zeggen dat hij getest is op stoffen die mogelijk schadelijk zijn voor de gezondheid, en dus veilig is.
Eigenschappen:
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 218 g |
| EAN | 8714929029609 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Waskussenhoes |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |