| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 46 cm |
| Product lengte | 87 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
| EAN | 8714929256036 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Babybadje |
| Kleur | Hello Little One |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 84 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|