| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 44 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 87 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.48 kg |
| EAN | 8714929156114 |
|---|
| Kleur | Zilver |
|---|
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |