| Verpakking breedte | 62 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9 cm |
| Verpakking lengte | 116 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4.80 kg |
| EAN | 8714929405113 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Badstandaard |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanvullende functies | Inklapbaar |
|---|---|
| Product hoogte ingeklapt | 114.60 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 104 cm |
| Product lengte ingeklapt | 61.20 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 61.20 cm |
| Universele standaard |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 9 cm |
|---|---|
| Product breedte uitgeklapt | 59.30 cm |