Deze badthermometer van Bebe-Jou is zeer nauwkeurig en zorgt ervoor dat het water in bad exact op de juiste temperatuur is voor je kind. Het buisje ligt verzonken en is voorzien van een veilige vloeistof.
Deze badthermometer geeft de ideale temperatuur voor een badje aan met pijltjes. De juiste temperatuur voor het water in bad is 37 graden.
Eigenschappen:
| Verpakking breedte | 9.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1.80 cm |
| Verpakking lengte | 22.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8714929236175 |
|---|
| Kleur | Lou-Lou |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| eWaste |
|---|