| Verpakking breedte | 4.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1.70 cm |
| Verpakking lengte | 22.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| EAN | 8714929221010 |
|---|
| Kleur | Sepp |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| eWaste |
|---|