Baddertijd! Heerlijk spetteren en plonsen samen met je kindje; altijd weer genieten :). Dit handige zitbadje is geschikt voor kinderen tot 2 jaar. De ronde vorm van de baarmoeder wordt door dit badje op een natuurlijke nagebootst. Dit zorgt ervoor dat je kindje zich ontspant tijdens het badderen.
Het bébé-bubble-badje is waterbesparend ten opzichte van andere badjes en is zeer veilig. Je kunt de bébé-jou bébé-bubble bevestigen op de bébé-jou badstandaard of deze simpelweg op een commode, wastafel of douchebak plaatsen. Net wat je makkelijk vindt.
De bébé-bubble is 46 x 46 x 35 cm. groot.
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 36 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.18 kg |
| EAN | 8714929165000 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x babybadje bébé-bubble transparant, maar ook beschikbaar in andere leuke kleuren! |
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Materiaal | rPP (recycled polypropyleen) |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Max. aanbevolen gewicht | 25 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Tummy tub |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|