Deze badthermometer van Bebe-Jou is zeer nauwkeurig en zorgt ervoor dat het water in bad exact op de juiste temperatuur is voor je kind. Het buisje ligt verzonken en is voorzien van een veilige vloeistof.
Deze badthermometer geeft de ideale temperatuur voor een badje aan met pijltjes. De juiste temperatuur voor het water in bad is 37ºC.
Eigenschappen:
| Verpakking breedte | 8.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| EAN | 8714929136581 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| eWaste |
|---|