De toiletverkleiner uit de serie Celestial Blue van Bébé-Jou helpt je kindje met zindelijk worden. De gewone toiletbril is vaak nog te groot. Met deze toiletverkleiner wordt het een feest om naar de "grote mensen wc" te gaan.
Eenvoudig en stabiel in te stellen op ieder toilet.
Deze toiletverkleiner is geschikt voor een belasting tot 30 kg.
Exclusief verkrijgbaar bij Baby-Dump
| Verpakking breedte | 323 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 113 mm |
| Verpakking lengte | 332 mm |
| Verpakkingsgewicht | 331 g |
| EAN | 8714929439576 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1x Bebe-Jou Fabulous Toilettrainer Sky Green |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Met verkleiner | |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Universeel toepasbaar |