| Verpakking breedte | 305 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 335 g |
| EAN | 8714929439583 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1x Bebe-Jou Fabulous Toilettrainer Sky Green |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Afklikbare zitting | |
|---|---|
| Inclusief trap | |
| Met verkleiner | |
| Montage | Opbouw |
| Soft-close | |
| Universeel toepasbaar |