De toiletverkleiner van het merk LUMA babycare uit de serie Desert Taupe helpt je kindje te wennen aan het 'grote toilet' en geeft je peuter zelfvertrouwen. De toiletverkleiner is voorzien van een antislip rand en eenvoudig op ieder toilet te plaatsen.
| Product breedte | 29 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 33.5 cm |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 76 mm |
| Verpakking lengte | 328 mm |
| Verpakkingsgewicht | 196 g |
| EAN | 8714929006242 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x toiletverkleiner LUMA in de kleur Taupe. |
| Kleur | taupe |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |