Deze luxe toiletverkleiner van het merk Bébé-Jou helpt je kindje met zindelijk worden. De gewone toiletbril is vaak nog te groot en met deze toiletverkleiner wordt het een feest om naar de "grote mensen wc" te gaan.
De Grow toiletverkleiner heeft een zacht oppervlak voor veel comfort. Dankzij de antisliprand is deze toiletverkleiner stabiel in te stellen op ieder toilet.
Deze toiletverkleiner is geschikt voor een belasting tot 30 kg.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 9.6 cm |
| Product lengte | 38.4 cm |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| Verpakkingsgewicht | 226 g |
| EAN | 8714929007522 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Toiletverkleiner GROW in de kleur Sky Green. |
| Kleur | groen |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |