De bébé-jou toiletverkleiner helpt je kindje met zindelijk worden. De toiletbril is vaak nog te groot, maar met behulp van deze verkleiner is dat probleem opgelost. Je plaatst de toiletverkleiner op de toiletbril en met behulp van de bijgeleverde witte stiften zet je de toiletverkleiner vast. Eenvoudig en stabiel in te stellen op ieder toilet en geschikt voor een belasting tot 25 kg.
| Product breedte | 30.5 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8.5 cm |
| Product lengte | 36.5 cm |
| Verpakking breedte | 302 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |
| Verpakkingsgewicht | 217 g |
| EAN | 8714929010225 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x toiletverkleiner met de Farm Friends print. |
| Kleur | Farm Friends |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |