Luxe toiletzitting uit de Bébé Jou toilet serie GROW. Zijdezacht oppervlak voor veel comfort en antisliprand. Modern en zeer aantrekkelijk en verkrijgbaar in 8 kleuren.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 9.6 cm |
| Product lengte | 38.4 cm |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 98 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| Verpakkingsgewicht | 216 g |
| EAN | 8714929007492 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Toiletverkleiner |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 30 kg |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |